Podłogi drewniane i parkiety – wykonawstwo, sprzedaż i doradztwo.

Abaro


ABARO

Podłogi drewniane ABARO to produkty o niepowtarzalnym wyglądzie, stylu i najwyższej jakości wykonania. Nasze podłogi tworzone są z pasją i zaangażowaniem, wyróżniają się unikalnym wyglądem, bogatym wzornictwem oraz szerokim wachlarzem barw i wymiarów.
Potrzeby naszych klientów zawsze były najważniejsze i inspirowały nas do ciągłego rozwoju. Dlatego też z myślą o tym stworzyliśmy oryginalną, szeroką i unikalną gamę barw i wykończeń. Do produkcji podłóg ABARO wykorzystujemy tradycyjne drewno dębowe i jesionowe które charakteryzuje się wyjątkową trwałością, wytrzymałością i odpornością na ścieranie. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy tylko i wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowany i długo sezonowany surowiec spełniający najbardziej rygorystyczne normy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji materiałów podłogowych dokładamy wszelkich starań aby dostosować naszą ofertę do potrzeb każdego klienta, a tym samym sprostać Państwa wszelkim oczekiwaniom. ABARO to wyjątkowe produkty, są naturalne, niepowtarzalne i wyłącznie najwyższej jakości. To produkty dopracowane w każdym calu, łączące ze sobą nowoczesność i tradycję, produkty które Cię zainspirują i sprawią, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe…

 

Szczegóły

deska

 

ABARO to linia dębowych i jesionowych podłóg wykończonych naturalnymi, ekologicznymi i trwałymi olejo-woskami. Produkty oferowane są w dwóch klasach jakościowych PRIME i RUSTIC dla podłóg dębowych oraz NATUR KOLOR dla podłóg jesionowych. Deski występują w formie LITEJ o grubości 16mm i 20mm o szerokościach 120mm i 140mm oraz WARSTWOWEJ na podkładzie sklejkowym jak i iglastym, o dwóch grubościach 15mm i 20mm z warstwą użytkową 4mm lub 6mm, o szerokościach od 120mm do 250mm oraz długościach od 600mm do 2400mm. Wszystkie nasze produkty są łączone ze sobą za pomocą pióro-wpustu, dostępne są w opcji fazowanej x4, x2 lub bez faz. Posiadamy również w ofercie dodatkowe opcję wykończenia takie jak strukturyzowanie, szczotkowanie, postarzanie chemiczne czy też wędzenie-amoniakowanie dębu.

Facebook

Twitter