Podłogi drewniane i parkiety – wykonawstwo, sprzedaż i doradztwo.

Chapel Parket


Historia Chapel Parket jest jak historia natury. To historia tego jak wiatr, deszcz, chłód i ciepło, a także działania różnych zwierząt i naturalnych zjawisk nadają drewnu jego wyjątkowego i indywidualnego charakteru. Drewniane podłogi Chapel Parket odzwierciedlają bogactwo będące efektem wielowiekowego działania natury.

Chapel Parket to drewniane podłogi, które mogą opowiedzieć swoją własna historię. Niejednolity i jednocześnie naturalny kolor desek – dokładnie taki jak w wiekowym drewnie – to rezultat procesu postarzania. Jego efektem są również powierzchniowe niedoskonałości desek.Proces uwieńcza rękodzieło – kluczowy element produkcji podłóg Chapel Parket. Te działania to jedynie część procesu prowadzącego do powstania nieregularnych struktur i kolorów – charakterystycznych cech podłóg Chapel Parket.

Szczegóły

Podłogi Chapel Parket mają wyjątkowy postarzany blask. Nowa podłoga nie promieniuje chłodem, ale ma swój własny styl. Proces postarzania , specjalnie opatentowana technika produkcji powoduje zamierzone uszkodzenia drewna. Piękny kolor uzyskuje się poprzez umożliwienie naturalnego procesu wybarwienia, korzystając z kwasu taninowego lub barwienia poprzez impregnację.Drewno wykończone jest olejem na bazie twardego wosku. Substancja ta wnika głęboko w drewno i chroni je przed warunkami zewnętrznymi.

Podłogi firmy Chapel robią dokładnie to, czego od podłóg oczekujemy: wydobywają z wnętrza naszego domu to , co najlepsze. Podłogi Chapel uwydatniają proste linie skromnych, nowoczesnych wnętrz. Jednocześnie rzeczą zupełnie oczywistą jest, że Chapel Parket jest wspaniałym dopełnieniem zarówno klasycznych jak i antycznych wnętrz.

Kolekcje Chapel Parket są dostępne w ogromnym bogactwie asortymentu. Od delikatnego żółto-szarego do głębokiego, ciemnego brązu, od głęboko wypolerowanego do chropowatego; wszystkie dają się ułożyć na wiele różnorodnych wzorów. Chapel Parket to wyjątkowe podłogi stworzone z dbałością i troską, podłogi dla tych, którzy rozumieją to, że prawdziwe piękno nie zawsze jest widoczne dla oka.

Pełna oferta podłóg firmy Chapel Parket znajdziecie Państwo na stronie producenta.

Wejdź na stronę producenta→

Facebook

Twitter