Podłogi drewniane i parkiety – wykonawstwo, sprzedaż i doradztwo.

Hajnówka


Popularność ekologicznych materiałów sprawiła, iż podłogi wykończone naturalnymi produktami zyskują coraz szersze grono zwolenników. Nowo powstała, pierwsza w Polsce linia do mechanicznego nanoszenia wosków olejnych zapewnia najwyższą jakość i trwałość zastosowanej powłoki (OSMO).

Szczegóły

Impregnacja odbywa się metodą ekologiczną, ponieważ stosowany wosk olejny jest w 100% oparty na bazie wosków i olei naturalnych, które wnikają w głąb podłogi zachowując jednocześnie naturalną zdolność drewna do oddychania. Jest to sprawdzony przez pokolenia sposób zabezpieczania podłóg drewnianych.

Powierzchnia pokryta woskiem olejnym ma wiele zalet, nie tylko technicznych, walory estetyczne są nie mniej atrakcyjne. Powierzchnie woskowane starzeją się w naturalny sposób, z wiekiem nabierając szlachetności starego drewna.

Oferta PARKIET HAJNÓWKA zawiera szeroki asortyment desek podłogowych, od klasycznie eleganckich bazujacych na wysmakowanych ciemnych kolorach do delikatnych, jasnych i rozbielonych odcieni. Wśród obowiązujących trendów każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Facebook

Twitter