Podłogi drewniane i parkiety – wykonawstwo, sprzedaż i doradztwo.

Bona


bona

Profesjonalne lakiery i najlepszy system przygotowania powierzchni drewnianej podłogi. Stosowane przez profesjonalistów od 1919 r. produkty firmy Bona obejmują wszystko, czego potrzebują meble i powierzchnie zewnętrzne – od olejów począwszy, poprzez środki do renowacji, aż po preparaty do czyszczenia mebli. Powierzchnie zewnętrzne są stale narażone na działanie czynników atmosferycznych. Produkty firmy Bona przeznaczone do stosowania na zewnątrz zapewniają trwałą ochronę powierzchni, przeciwdziałając ich niszczeniu oraz utrzymując je w doskonałym stanie. Stosowane przez profesjonalistów od 1919 r. produkty firmy Bona obejmują wszystko, czego potrzebują meble i powierzchnie zewnętrzne – od olejów począwszy, poprzez środki do renowacji, aż po preparaty do czyszczenia mebli.

SEAL

bona_01System lakierów Bona Tech składa się z nieszkodliwych dla zdrowia bazujących na wodzie lakierów podłogowych, lakierów podkładowych, wypełniaczy do szczelin tzw. fugeny oraz lakiery nawierzchniowe.

SEAL jest jednoskładnikowym, ekologicznym bezwonnym, poliuretanowo-akrylowym lakierem podkładowym bazującym na wodzie, przeznaczonym do gruntowania podłóg drewnianych i parkietów przed ich lakierowaniem lakierami nawierzchniowymi na bazie wody.

 

PRIME

bona_02System lakierów Bona Tech składa się z nieszkodliwych dla zdrowia bazujących na wodzie lakierów podłogowych, lakierów podkładowych, wypełniaczy do szczelin tzw. fugeny oraz lakiery nawierzchniowe.

Prime jest jednoskładnikowym, akrylowym lakierem podkładowym bazującym na wodzie, przeznaczonym do gruntowania podłóg drewnianych i parkietów przed ich lakierowaniem lakierami nawierzchniowymi na bazie wody.

 

 

 

SPECTRA

bona_03System lakierów Bona Tech składa się z nieszkodliwych dla zdrowia bazujących na wodzie lakierów podłogowych, lakierów podkładowych, wypełniaczy do szczelin tzw. fugeny oraz lakiery nawierzchniowe.

SPECTRA jest jednoskładnikowym, ekologicznym bezwonnym lakierem na bazie wody, opartym na składnikach poliuretanowo-akrylowych.

SPECTRA jest przeznaczona do pokrywania podłóg drewnianych i parkietów, jak również innych powierzchni drewnianych wewnątrz budynków mieszkalnych.

MEGA

bona_04System lakierów Bona Tech składa się z nieszkodliwych dla zdrowia bazujących na wodzie lakierów podłogowych, lakierów podkładowych, wypełniaczy do szczelin tzw. fugeny oraz lakiery nawierzchniowe.

MEGA jest jednoskładnikowym, ekologicznym, nawierzchniowym lakierem wodnym na bazie czystego poliuretanu, który utwardza się reagując z tlenem z powietrza.

MEGA jest przeznaczona do pokrywania podłóg mocno narażonych na obciążenia.

 

TRAFFIC

bona_05Bona Tech Traffic jest dwukomponentowym bazującym na wodzie lakierem poliuretanowym używanym do pokrywania podłóg , bardzo mocno narażonych na obciążenia.

BonaTech TRAFFIC dostępny jest macie i półmacie.

 

 

 

 

CARL' S OIL 90

bona_06Bona Tech Carl’s 90 jest olejem sosnowym o zawartości rozpuszczalników nie większej niż 10% przeznaczonych do zabezpieczania parkietów i podłóg drewnianych , które są narażone na normalne lub silne ścieranie.

 

 

 

CARL' S OIL 45

bona_07Bona Tech Carl’s 90 jest olejem sosnowym o zawartości rozpuszczalników nie większej niż 55% przeznaczonych do zabezpieczania parkietów i podłóg drewnianych , które są narażone na normalne ścieranie.

 

 

 

CARL' S OIL 25

bona_08Bona Tech Carl’s 25 jest przeznaczony do pielęgnacji parkietów i podłóg drewnianych , które są zaolejowane olejami serii Bona Tech Carl’s .

Jest to wysoce skondensowany środek , który należy wymieszać w stosunku 2 dl Cleaner i 10l wody.

 

 

 

MIX & FILL

bona_09Mix & Fill jest bazującym na wodzie spoiwem do mieszania z pyłem drzewnym służącym do wypełniania fug w parkiecie przed lakierowaniem. Mix & Fill używać przed pokrywaniem podłóg lakierami i olejami BONA.

Jest substancją ekologiczną, bez zapachu, która nie wywołuje alergii u osób ją stosujących.

Jest niezastąpionym środkiem przy szpachlowaniu podłóg drewnianych, które są poddawane renowacji.

 

GAP MASTER

bona_10Gap Master jest gotową do użytku akrylową masą uszczelniającą przeznaczoną do wypełniania fug i szczelin w parkiecie oraz szczelin przy listwach przypodłogowych.

 

 

 

 

Facebook

Twitter