Podłogi drewniane i parkiety – wykonawstwo, sprzedaż i doradztwo.

Chapel Parket


Historia Chapel Parket jest jak historia natury. To historia tego jak wiatr, deszcz, chłód i ciepło, a także działania różnych zwierząt i naturalnych zjawisk nadają drewnu jego wyjątkowego i indywidualnego charakteru. Drewniane podłogi Chapel Parket odzwierciedlają bogactwo będące efektem wielowiekowego działania natury.

Chapel Parket to drewniane podłogi, które mogą opowiedzieć swoją własna historię. Niejednolity i jednocześnie naturalny kolor desek – dokładnie taki jak w wiekowym drewnie – to rezultat procesu postarzania. Jego efektem są również powierzchniowe niedoskonałości desek.Proces uwieńcza rękodzieło – kluczowy element produkcji podłóg Chapel Parket. Te działania to jedynie część procesu prowadzącego do powstania nieregularnych struktur i kolorów – charakterystycznych cech podłóg Chapel Parket.

Szczegóły

Podłogi Chapel Parket mają wyjątkowy postarzany blask. Nowa podłoga nie promieniuje chłodem, ale ma swój własny styl. Proces postarzania , specjalnie opatentowana technika produkcji powoduje zamierzone uszkodzenia drewna. Piękny kolor uzyskuje się poprzez umożliwienie naturalnego procesu wybarwienia, korzystając z kwasu taninowego lub barwienia poprzez impregnację.Drewno wykończone jest olejem na bazie twardego wosku. Substancja ta wnika głęboko w drewno i chroni je przed warunkami zewnętrznymi.

Podłogi firmy Chapel robią dokładnie to, czego od podłóg oczekujemy: wydobywają z wnętrza naszego domu to , co najlepsze. Podłogi Chapel uwydatniają proste linie skromnych, nowoczesnych wnętrz. Jednocześnie rzeczą zupełnie oczywistą jest, że Chapel Parket jest wspaniałym dopełnieniem zarówno klasycznych jak i antycznych wnętrz.

Kolekcje Chapel Parket są dostępne w ogromnym bogactwie asortymentu. Od delikatnego żółto-szarego do głębokiego, ciemnego brązu, od głęboko wypolerowanego do chropowatego; wszystkie dają się ułożyć na wiele różnorodnych wzorów. Chapel Parket to wyjątkowe podłogi stworzone z dbałością i troską, podłogi dla tych, którzy rozumieją to, że prawdziwe piękno nie zawsze jest widoczne dla oka.

The requested photo source cannot be loaded at this time. Service currently unavailable (Site Disabled)

Pełna oferta podłóg firmy Chapel Parket znajdziecie Państwo na stronie producenta.

Wejdź na stronę producenta→

Facebook

Twitter